Nyheter | Medlemsskap / Tilbud | Spilletider | Seriespill | Forum | Bildearkiv | Kart | Om Klubben | Barn og Unge
Oslo Cup - søndag 29.november 2015
Skrevet av: janb
E-mail:

Tidsskjema og informasjon til deltakere i Oslo Cup er lagt ut. Tidsskjema - Oslo Cup for nybegynnere
Besøksadresse: Bjølsenhallen, Moldegata 7, Oslo (2.etasje i bygningen).
Hallen åpner kl.10.00. Møt opp 30 minutter før kampstart for registrering.

Klubbene må sjekke at startkontingent er betalt for den enkelte spiller (påmelding var bindende). Dersom det er noen som ikke har betalt startkontingent, betales det kontant ved registrering (helst eksakt sum, 90 kr pr klasse).


Start Klasse Ferdig
Kl.10.00 Voksenklasse Ca.kl.12.00
Kl.10.00 Gutter 11 Ca.kl.12.00
Kl.12.30 Gutter 8/gutter 9(klasser slått sammen) Ca.kl.14.30
Kl.12.30 Ungdomsklasse Ca.kl.14.30
Kl.15.00 Jenter 9/jenter 10/jenter 11(klasser slått sammen) Ca.kl.16.30
Kl.15.00 Gutter 10 Ca.kl.16.30


Spillerne bør stille i klubbens spilledrakt/t-shirt. Premier til alle opp til 11 år. Turneringsleder Jan Berner (m. 970 82 529) og Nina Jeletich (m. 950 56 588)



Voksenklassen 21 stk
Ole-Petter Laksholm, Oppegård
Anne-Karin Hammer, Siggerud
Samson Kifleyesus, Borgen
Abel Kifleyesus, Borgen
Jonathan E. Johnson, Oslo BTK
Morthen Joakim Henriksen, Oslo BTK
Ole D. Jespersen, Oslo BTK
Abdul Kabir Aziz, Oslo BTK
Geir Kavli, Oslo BTK
Eivind Marum, Oslo BTK
Fredrik Nordmann, Oslo BTK
Tim Øman, Oslo BTK
Kristian Næss, Oslo BTK
Lars Lillo Stenberg, Olso BTK
Alexander Skoog, Oslo BTK
Jacob A. Bøe, Oslo BTK
Herbert Astrup, Kjelsås BTK
Anders Mangryd, Nesodden
William Kjeldsberg, Oslo BTK
Syver Anker, Oslo BTK

Ungdomsklassen 15 stk
David Ngyen, B-72
Mia Gjermstad, B-72
Joakim Ording, B-72
Martin M. Skjerven, B-72
Viktor Sakshaug, Oslo BTK
Magnus Horgen Laksholm, Oppegård
Jakob Hammer, Siggerud
Alexander Lyngroth, Oslo HIL
William Kjeldsberg, Oslo BTK
Kevin Hagness, Oslo BTK
Syver Anker, Oslo BTK
Vetle Johansen, Oslo BTK
Henrik Rødland, Oslo BTK
Samuel Mangryd, Nesodden
Arsham Hotan, B-72

G8/G9 10 stk
Elias Næss, Oslo BTK
Alexander Andresen, Oslo BTK
Martin Aak, Oppegård
Emil Nesset, B-72
Jonas Bergersen, B-72
Nabil Zamani, Oslo BTK
Max Theodor Aarre, Bjørndal
Noah Sandvik, B-72
Angelina Thommasen, Fokus
Elsa Bornø, Oslo BTK

G10 6 stk
Martin Aak, Oppegård
Emil Nesset, B-72
Amir Zamani, Oslo BTK
Adrian Klingberg, Oslo BTK
Christian F. H. Paulshus, Larkollen IL
Nabil Zamani, Oslo BTK

G11 10 stk
Felix Jonsson, B-72
Joakim Ording, B-72
Martin Skjerven, B-72
Aslak Bjørnestedt, Oslo BTK
Alfred L. Sæther, Oslo BTK
David Ngyen, B-72
Torgrim Frøystein, Bærums Verk
Amir Zamani, Oslo BTK

J9/J10/J11 13 stk
Elsa Bornø, Oslo BTK
Amalie, Kalbakken BTK
Angelina Thommasen, Fokus
Iris Sakshaug, Oslo BTK
Ranja, Kalbakken BTK
Julie, Kalbakken BTK
Martina, Kalbakken BTK
Ida, Kalbakken BTK
Angelica, Kalbakken BTK
Havi, Kalbakken BTK
Kaja, Kalbakken BTK
Petrikka, Kalbakken BTK
Zandra, Kalbakken BTK