Nyheter | Medlemsskap / Tilbud | Spilletider | Seriespill | Forum | Bildearkiv | Kart | Om Klubben | Barn og Unge
Tidsskjema Oslo Cup 27.nov.-16
Skrevet av: janb
E-mail:

Oslo Cup for nybegynnere, Bjølsenhallen, Moldegata 7 i Oslo, søndag 27.november 2016.
Info:
• Hallen åpner kl.09.00
• Når dere kommer til hallen, registrerer spillerne seg i sekretariatet (30 min før spillestart)
• Når det er klart for spillernes klasser (oppstart), samles spillerne for informasjon om puljer og bord
• Akkurat i overgangen når klasser begynner å nærme seg slutten / nye spillere skal registrere seg, blir det mange folk i hallen – vis hensyn
• Ikke bruk av utesko i hallen
• Enkel servering av kaffe og brus + godis
Minner om at påmelding er bindende, og at startkontingent betales inn på kontonr: 1503.56.94800 eller cash (eksakt beløp) ved oppmøte.
Dersom man må melde forfall, skal startkontingent allikevel betales.


Ved frafall eller annet, ta kontakt med:
Jan Berner (m. 970 82 529) eller Nina Jeletich (m. 950 56 588)
Mail: oslobordtennisklubb@gmail.com

Tidspunkt:
Gutter 8 (f.-08)
Gutter 10 (f.-06)Kl.09.30-11.30,100,-
------------------------------------------
Gutter 9 (f.-07)
Gutter 11 (f.-05)
Jenter 8/9/10 (slått sammen til en klasse)Kl.11.30-13.30, 100,-
------------------------------------------
Ungdomsklasse (f.-02-03)
Ungdomsklasse (f.-04)Kl.13.30-15.30,100,-
------------------------------------------
Voksen og ungdom f.-00-01 (slått sammen til en klasse)Kl.15.30, 100,-

Deltagere:
G8 – 15 stk
Sigurd F. Hornsletten, Fokus
Jonas Hauger, Fokus
Marcus Melheim, Oslo
August Wibe-Kulås, Oslo
Daniel Johnsen, Oslo
Brage Høgberg, Oslo
Magnus Bredmose, Oslo
Trym Wetterhus, Oslo
Marcus Nossum, Oslo
Jacob Oppedal Odden, Oslo
Ask Aurstad, Oslo
Marius Aurstad, Oslo
Evan Waagan, Oslo
Aleksander Knutzen, Klemetsrud
Boming, Oslo

G9 – 13 stk
Thor Andres Reimundo, Askim
Marcus Melheim, Oslo
August Wibe-Kulås, Oslo
Magnus Bredmose, Oslo
Trym Wetterhus, Oslo
Marcus Nossum, Oslo
Sebastian Zorza, Oslo
Ask Aurstad, Oslo
Marius Aurstad, Oslo
Elias Næss, Kjelsås
Eilif Kennedy, Kjelsås
Aleksander Knutzen, Klemetsrud
Felix Ørmen Støre, Oppegård

G10 – 11 stk
Nabil Zamani, B-72
Ishua Fidan, Oslo
Shamir Asghar, Oslo
Shammir Bajwa, Oslo
Anton Zhang, Oslo
Anton Grønneberg Hagen, Fokus
Benjamin Knudstad, Oslo
Sigurd Fjeld, Kjelsås
Elias Næss, Kjelsås
Felix Ørmen Støre, Oppegård
Eilif Kennedy, Kjelsås

G11 – 9 stk
Sondre A. Pedersen, Borgen
Gudmund Røthing, Fokus
Eivind Breitenstein, Fokus
Amir Zamani, B-72
Nabil Zamani, B-72
Aman Saeed, Oslo
Shammir Bajwa, Oslo
Anton Zhang, Oslo
Jonas Schwartz, Oppegård

J8/J9/J10 – 9 stk
Nura Jama, Kjelsås
Ishaal Saeed, Oslo
Elsa Bornø, Oslo
Oda Høgberg, Oslo
Isabell Guldberg, Oslo
Renata D’Andrea, Oslo
Iv K. Rasmussen, Askim
Ziva Laska, Oslo
Petra Carlsen, Oslo

Ungdom 04 – 19 stk
Benjamin Spada, Fokus
Daniel Eriksen, Fokus
Sondre Pedersen, Borgen
Thomas Kermit, Oslo
Iris Sakshaug, Oslo
Zandra, Kalbakken
Havi, Kalbakken
Kaja, Kalbakken
Ranja, Kalbakken
Therese, Kalbakken
Marie, Kalbakken
Aslak Bjørnerstedt, Oslo
Amir Zamani, B-72
Kasper Thulin, Oslo
Gudmund Røthing, Fokus
Bjørn Skrede, Fokus
Aman Saeed, Oslo
Aksel Fjeld, Kjelsås
Kevin Svendsbråten, Jevnaker

Ungdom 02-03 – 10 stk
Andreas Kletvang, Borgen
Mats Engesbak, Fokus
Eric Bieszczad-Stie, Oslo
Adrian Lieng Austegard, Oslo
Sarim Saeed, Oslo
William Kjeldsberg, Oslo
Adrian Farhanieh, Kjelsås
Ahmed Ibrahim, Kjelsås
Erik S. Nyborg-Vazquez
Anders Mork, Oslo
Andreas Berg, Oslo

Voksen – 16 stk
Henrik Breitenstein, Fokus
Thomas Kermit, Oslo
Viktor Sakshaug, Oslo
Li Wei, Oslo
Wang Xi, Kjelsås
Hasan Emre Vural
Girhan Ing
Jonathan Epolin-Johnson, Oslo
Raymond Kotar, Kjelsås
Pilar Vazquez, Oslo
Mathias Carlsen, Oslo
Arne Dypdalen, Oslo
William Kjeldsberg, Oslo
Alexander Skoog, Oslo
Thomas Bornø, Oslo
Kristian Næss, Oslo
Morten Joachim Henriksen, Oslo